Tréneri

Michal Andel

Zakladateľ a hlavný tréner Školy jachtingu, so vzdelaním od prestížnej britskej jachtárskej školy RYA a Instructor/Coach developer World Sailing. Dlhoročný aktívny pretekár a niekoľkonásobný Majster SR so skúsenosťami z najvyšších súťaží v plutvovom aj námornom jachtingu.

Alicia Esteves

Trénerka, inštruktorka jachtingu a kapitánka vnútrozemskej plavby. Reprezentantka sna lodnej triedy Vaurien a potápač s jednou hviezdou. Práve sa učí a pripravuje sa na vysokú školu. Zaujímavosť: Nemá rada teplo a slnko, preto vždy nosí zo sebou dáždnik ☔

Zuzka Ursínyová

Trénerka a inštruktorka jachtingu, lyžovania a parkouru s veľkým prehľadom a skúsenosťami vo všeobecnom pohybovom rozvoji. Dlhoročná reprezentantka SR, špecialistka na Windsurfing.

Patrik Drengubiak

Michaela Kecskésová

Dlhoročná aktívna a úspešná pretekárka, pred olympijskou kampaňou však dala prednosť akademickej dráhe, vďaka tomu posilnila náš trénerský tím. Jedna z najmladších doktorandiek na Masarykovej univerzite je zárukou vedeckého prístupu pri výuke.

Janka Melišová

Aktívna pretekárka s dlhoročnou športovou kariérou na vrcholových podujatiach, najobľúbejší člen nášho tímu u detí. Takto ich ľahko dokáže nakaziť láskou k vode a vetru a voľnému času strávenému na plachetnici.