Tréneri

Michal Andel

Zakladateľ a hlavný tréner Školy jachtingu, so vzdelaním od britskej RYA - najlepšej jachtárskej školy a vyškolený coach developer World Sailing. Dlhoročný aktívny pretekár a niekoľkonásobný Majster SR so skúsenosťami z najvyšších súťaží v plutvovom aj námornom jachtingu.

Kata Macháček

Trénerka s abosolvovanou FTVŠ, prinášajúca najnovšie poznatky zo športovej vedy a záruka správneho pohybového rozvoja našich zverencov. Matka dvoch detí má prácu s nimi v krvi, taktiež ako čokoľvek čo sa týka športu a športového rozvoja jednotlivca.

Pavol Andel

"Šedá eminencia" trénerskej komunity Školy jachtingu, bývalý Majster Československa v lodnej triede Finn a námorný jachtár s dlhoročnou trénerskou skúsenosťou, počas ktorej odchoval už niekoľko generácii aktívnych športovcov.

Dominika Pašuthová

Mladá aktívna pretekárka popritom rozvíjajúca aj svoju trénerskú kariéru, mimoriadne obľúbená obzvlášť medzi deťmi. Od začiatku školená podľa najnovším poznatkov a metodík je zárukou sprostredkovania tých najnovších poznatkov zo svetového jachtingu.

Peter Rajský

Uradujúci Majster SR, člen štátnej reprezentácie SR, pravidelne sa zúčastňujúci vrcholových podujatí, jeden z najaktívnejších pretekárov. Ako tréner sprostredkováva skúsenosti ktoré takto nadobúda a motivuje v kariére hlavne ašpirujúcich športových jachtárov.

Michaela Kecskésová

Dlhoročná aktívna a úspešná pretekárka, pred olympijskou kampaňou však dala prednosť akademickej dráhe, vďaka tomu posilnila náš trénerský tím. Jedna z najmladších doktorandiek na Masarykovej univerzite je zárukou vedeckého prístupu pri výuke.

Janka Melišová

Aktívna pretekárka s dlhoročnou športovou kariérou na vrcholových podujatiach, najobľúbejší člen nášho tímu u detí. Takto ich ľahko dokáže nakaziť láskou k vode a vetru a voľnému času strávenému na plachetnici.